Úvod Fóra Vojáci sobě Hledám kamaráda z vojny VÚ 7214 Čáslav

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3297
    Cvrcek
    Účastník

      Najde se někdo z letiště,ročník 1999?

      #3918
      cagi
      Účastník

        _.v|-)))._ čau jsem červenčák nastup 1998 1 technicka letka

        #4055
        Novas
        Účastník

          Nazdar lidi! Hledám bývalé spolubojovníky VÚ7214 Čáslav (Chotusice). Jsem Honza Novák, nástupák LEDEN 2000, 2. Tech. letka… Už si nevzpomenu na všechny jména, ale jen tak namátkou: Horyna, Martínek, Anděl, Gach, Pokorný, Konhefer, Gernát, Svoboda, Lázok, Řehák, atd.

          #4056
          Novas
          Účastník

            Fakt si nevzpomenu na všechny, už taky nejsem nejmladší… Ale ještě mě napadlo: Vokoun, Gibala, Jiránek… Prostě Ledňáci 2000 z 2. TL lětiště Čáslav-Chotusice.

            #4057
            Andrju
            Účastník

              Ahoj hledám kamarády z vojny leden 2002 nástup Jihlava Pístov pak Chotusice

              #4173
              Kocuriki
              Účastník

                Ahoj, já měl nástup Brno říjen 99 a pak převelení Chotusice Leden 2000.Byl jsem u 4LLPT.Obsluha kompresorové stanice.
                Velitel nprap.Plavala.Řikali jsme mu Plavčík a výkoňák byla Petra Ašenbrenerová.(nevím jestli to mám napsané správně)

                #4211
                Freedom
                Účastník

                  Ahoj byl jsem z Chotusic odvelen do Olomouce -Hejčín a pak zpět do Chotusic, byl jsem na LOT u kpt.Vlacha, npor.Pletánka a sloužil jsem pak na štábu u mjr. Havránka a o.z. pana Smejkala. Hledám spolubojovníky z této doby civil byl LSD 1999 ( léto 99´)
                  Pamatuji si pár lidí Tajchman ( KUNA ), Kopecký ( KOPY) , Jebavý, Pospíšil ( Pospy ),Spěvák – kulturista z Čáslavy, mám hodně vzpomínek, ale ta nej byla ta, že jsme zapíjeli civil na Sečské přehradě

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
                • Musíte se přihlásit.