Úvod Fóra Vojáci sobě Hledám kamaráda z vojny VU 6660 Šap Dejvice Praha

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3161
    romario
    Účastník

      Zdravím záložaky ze Šapu.Hledám kluky z 1.autoroty 1990-1991 (mjr.Mahdal)
      Samozřejmně se přidejte všichni ze Šapu z ostatních let.

      Roman

      #3571
      pospec
      Účastník

        Zdárek párek. Hlásím se do klubu veteránů 1.roty. Pro mě platí 1990-92. A Romário,myslím že jsi to neměl domů z kasáren moc daleko,že? Jestli se nepletu,tak cca 200 metrů…. Je to jenom můj tip,kdo jsi. Zatím čus a ozvi se. Roman, Olomouc

        #3574
        romario
        Účastník

          Super, že jsi se ozval.Trefil jsi to přesně. :) Doufám, že se nás najde víc.
          Roman

          #3575
          pospec
          Účastník

            Ahoj Romane, snad si na mě vzpomeneš. Byli jsme spolu jednou ještě s jedním kamarádem (nebudu ho jmenovat) po večerce v pyžamech na kulaťáku na párku v rohlíku….. Dnes by se tomu už i Pepa Mahdal zasmál,i když tenkrát se hooodně snažili zjistit, kteří “tři kreténi” to byli. Je to sice už skoro dvacet let,ale na nějaké akce se nedá zapomenout. Občas se objevím v Praze,tak bychom se někdy mohli sejít na pokec. Jestli nejsi proti,tak mi pošli nějaký kontakt na 775 920 555. Čágos

            #3576
            romario
            Účastník

              Jen jsem to dočetl tak jsem se tu začal hrozně smát 😆 😆 😆 😆 I když už je to nějaký pátek, tak jsem si to vybavil úplně celé.Máš pravdu, že by se Pepíno dnes smál, ale asi mu tenkrát moc veselo nebylo, když dostal pojeb. 😆

              #3658
              Zbynek
              Účastník

                Ahoj, hlásím se do klubu veteránů 1.roty. 1990-92. Zbyněk

                #3748
                jaramacgyver
                Účastník

                  Zdarec zálohy, hledám kontakty na kluky nástup 10/90 na útvar 8585 autorota podbaba,poté nás hned vrátily na 6660 šap na kurz křk.A v prosinci zpět na 8585.Tam sem jezdil 815 a dělal sem instruktora křk.V říjnu 91 nás zrušily a převelely zase na 6660 kde sem byl do odchodu do civilu 03/92. Měl nás na povel pplk.Stanislav Veselý _.v||-)._ a spolubojovníci byly_Straka,Krchnák,Vanka,Brabec,Vanžura,Vilím,Palát,Pernica,Kraus,Lamlech,Pochtiol,Michura,Gerlich,Stuchlík,Šimon,Plecitý,Mráz,Kasal,Ožvoldík. a nebo kluci z 8585 (Tatrováci sou báječní muži na létajících strojích),Tomaštík,Brabec,Dušek,Vincour,Pleva,Mikulenka _.va-._ Jara Břeclav

                  #3747
                  jaramacgyver
                  Účastník

                    Na pivko se chodilo v pyžamu přes plot do nádražní restaurace dejvice,a před večerkou na párek v rohlíku a pivko na kulaták. _.v|-)))._ v příjímači nás mel na starosti ppr Buček

                    #3783
                    romario
                    Účastník

                      Ahoj,
                      myslíš Krause co byl na KTS u nprap Dvořáčka (Hučo)?

                      #3784
                      romario
                      Účastník

                        Jinak mám spojení na Láďu Lachouta z od nás z roty (1.rota)

                        #3791
                        Richard
                        Účastník

                          Nazdar hoši vzhľadom na to že sme v tom čase boli jedna republika tak som aj ja narukoval 10/90 do 8585 a bolo nás myslím 7 chalanov z Bratislavi . Tak sa aj ja hlásim a všetkých zdravím :D

                          #3815
                          Smutek
                          Účastník

                            Zdravím RTZ nást. 3.10. 1985 Smutek, vyznamenal jsem se hned 1 den nástupu svou odvahou, kdy jsem velitele útvaru poslal doprdele, pak jsem si pospal na ošetřovně u MUDR Wágnera, (tímto ho zdravím a děkuju)a pak to byl VELKÝ SMOLA ! UPPDKV -ůplně po pičí do konce vojny

                            #3983
                            vaclav svejda
                            Účastník

                              Ahoj bojovnici ze ŠAPU byl jsem tam v roce 1964 až 1965. Pokud si chcete někdo pohovořit mam tel. 731168070 rad bych se dozvěděl co tam bylo nového . Ahoj

                              #4158
                              romario
                              Účastník

                                Ahoj kluci, tak po dlouhé době chci oživit toto fórum záložáků že šapu a rád bych udělal nějaký sraz ať zavzpomínáme na staré časy.Samozřejmně bude vítán kdokoli byl na šapu jakýkoli rok a na jakékoli rotě.Jsme jedna parta.Ahoj Roman
                                Pište na. zalozaci.sap@centrum.cz

                                #4171
                                ladislav gasparek
                                Účastník

                                  ahojte chalani hladam kontakt na chalanov ktori služili vu 6660 Praha Dejvic. šap. -1976 -1978.ja som bol na 2 rota u kpt.knižek a postrach kasarni ppr.miška čiže fugas.čo ešte pametam na niektore mena Lieskovsky štangler. čeliga vaško fabo Dragoun Spišiak Bugar .na dalšie mena už nie som isty . čt.0918698517. alebo na @.ja som bol vPrahe 2016 a bol som aj v kasarnach všetko ja tam na nepoznanie. Ahojte a ozvitesa.

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
                                • Musíte se přihlásit.