Úvod Fóra Vojáci sobě Hledám kamaráda z vojny VÚ 5569 Jaslovské Bohunice 1982

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 16. až 20. (celkem z 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3680
    MILA
    Účastník

      NO JO TO SE TEDA MÁM ČÍM CHLUBIT- TAKY JSEM DOSTAL ODZNAK VZORNÝHO VOJÁKA DVA MĚSÍCE PŘED KONCEM VOJNY ……………..MÍLA.

      #3681
      MILA
      Účastník

        TAK TO JE MOJE ROTA…….SAMÍ MAZÁCI …….JÁ JSEM ČTVRTÝ ZLEVA DOLE A MÁM NA SOBĚ SVETR……..FOCENO NAPROTI VCHODU DO NAŠÍ ROTY….. MÍLA.

        #3689
        MILA
        Účastník

          TAKHLE VYPADÁ SOUČASNÁ JADERNÁ ELEKTRÁRNA JASLOVSKÉ BOHUNICE A OKOLÍ KDE JE VIDĚT I MÍSTO KDE STÁVALY NAŠE KASÁRNA ……….MÍLA.

          #3761
          MILA
          Účastník

            Můj velitel roty poručík Jožo Košťál – třetí zprava.. bydlel v Trnavě a měl Škodu 110R- vpravo nahoře budova našeho velitelství a za ním autopark – fotku mě poslal nedávno Lubo ze Slovenska který v Jaslovsk.Bohunicích dělal za mého působení velitele RTZ……Míla.

            #4164
            TondaK
            Účastník

              Ahoj, já končil v těchto kasárnách na Vánoce 1981, tak jsi možná sloužil s našima mladýma. Pamatuji si Fojtíka, Milana Semana, Milana Šedu… už je to dávno. My se občas náš ročník tam scházíme v Pečeňadech, za které jsme hráli i fotbal. A taky jsme tam u štábu postavili tu posilovnu, pokud jste ji nezbourali. Nedávno umřel velitel útvaru Šišán, náš velitel roty byl Puškár…

              Zatím zdravím Tonda Kučera

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 16. až 20. (celkem z 20)
            • Musíte se přihlásit.