Úvod Fóra Vojáci sobě Hledám kamaráda z vojny VÚ 3234 Planá u Českých Budějovic

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3140
    Powerslave
    Účastník

      _.v-)._vojín Pokorný hlásí příchod:hledám své spolubojovníky z VÚ 3234 v Plané u Českých Budějovic v letech 1986 až 1988.Sloužil jsem jako radista 3.roty na odloučené stanici na Švábově Hrádku(občas).Zatím zdar Tomáš _.v:-))._

      #3629
      hamik
      Účastník

        Ahoj, já sloužil od 4/86 do 3/88 na první rotě, a na Švábáku byl můj spolužák Smola, pak tam chodil Řepa.
        Brouzdám po netu a vyguglil jsem VÚ3234 a hned zásah. Škoda že za dva roky co to tu visí se nikdo nepřihlásil.
        Milan Hamerník 1.rota, útvarový fotograf

        #3636
        duke.007
        Účastník

          Jo, je to doba, nez se nekdo prihlasi, pakarnu jsem prozil na 3.rote v letech 1986-88. Jo cviceni Lest nemelo chybu …. Ale na druhou stanu na to rad vzpominam.

          Dusan Kupecky, sklomrd ….

          #3638
          jilda
          Účastník

            Nazdar chlapáci,
            rozšiřuji řady spolubojovníků 3. roty let 1986-1988. Doufám, že se budeme rozrůstat. Dušana Kupajdo někdy bych se s Tebou rád sešel a pokecal. Jsi stále někde v okolí ČB??

            Petr Jilemnický výkoňák 3. roty

            #3737
            titko01
            Účastník

              Vu 3234 1986-88 ……. zdravim zo Slovenska .
              Kiss Miroslav Nitra .
              Byvali rebak,spojar na sale a spojovaci skladnik . Rota …uz ani neviem ale k.Gerek bol velitel roty xixixi
              Je to stasna doba tak ako sa mate ?

              #3834
              cert
              Účastník

                Hledám kamarády kteři sloužili na útvaru 3234 Cesky Budejovice v roce-1980-1982 měl jsem přezdívku čert.Muj velitel byl major Rajner

                #3859
                Jan Mikus
                Účastník

                  Ahojte bol som na druhej rote 1986-1988 chodil som do služby v autoparku Ján Mikuš

                  #3926
                  minaro
                  Účastník

                    Rok 1986-1988 prva rota vojak Minarovič Jozef spolubojovníkov pozdravuje,ozvite sa tel. 0904832116

                    #3938
                    polak
                    Účastník

                      @cert wrote:

                      Hledám kamarády kteři sloužili na útvaru 3234 Cesky Budejovice v roce-1980-1982 měl jsem přezdívku čert.Muj velitel byl major Rajner

                      Nazdar čerte, sloužili jsme spolu ale já rok 1981-1983, velitel roty Timko, výkoňák Švancara. Jestli budeš chtít napiš mi svůj email a nebo se ozvi na můj jerab.44@seznam.cz

                      Rebáci

                      #3944
                      Milan Moravec
                      Účastník

                        Akoj kamaradi. Nastup podzim 86-88 3.rota autopark.Moje malickost se jmenuje Milan Moravec.Vsechny Vas zdravim a dnes rozsirim Vase rady.

                        #3946
                        Pson
                        Účastník

                          Krásný den Milan Demčák byl jsem na rotě S na radiolokátoru P12 v roce 1977-1979. Hledám kamarády, příští rok máme 40.let co jsme se potkali a poznali. chtělo by to se sejít a zavzpomínat. Ale i pokecat s hochy co sloužili ne stejné rotě Jiřího Šmahela. Můžete i ne meil milan.demcak@seznam.cz. _.v-)._

                          #3947
                          Pson
                          Účastník

                            _.v|-)))._ vojín Milan Demčák, hlásím se taky. Sloužil jsem 1977-1979 na P12. A moc krásná vojna a chtěl bych se potkat s kamarády. Byla to rota S a velitel Jíří Šmahel, skvělí chlap. Zná někdo moje spolubojovníky? Josefa Blinku, Josefa Komínka Svávu Odehnala, Františka Zlocha Petra Linguráše, Štulíka. Příští rok máme 40.let od nástupu na vojnu a rád bych se s nima setkal. Budu rád za každou infornaci a nebo jen si zdělit svoje zážitky. Meil milan.demcak@seznam,cz

                            #3948
                            Pson
                            Účastník

                              @polak wrote:

                              @cert wrote:

                              Hledám kamarády kteři sloužili na útvaru 3234 Cesky Budejovice v roce-1980-1982 měl jsem přezdívku čert.Muj velitel byl major Rajner

                              Nazdar čerte, sloužili jsme spolu ale já rok 1981-1983, velitel roty Timko, výkoňák Švancara. Jestli budeš chtít napiš mi svůj email a nebo se ozvi na můj jerab.44@seznam.cz

                              Rebáci

                              Ahoj Čerte já sloužil na rotě S v 1977-1979 na P12 velitel roty Jiří Šmahel. Moc krásná vojna proti jiním klukům. Taky hledám kamarády s kterýma jsem sloužil a příští rok máme 40.let od narukování. klidne nepiš na email milan.demcak@seznam.cz

                              #4253
                              Adam Petr
                              Účastník

                                Petr Adam tel 728373635 3234/S R 118

                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
                              • Musíte se přihlásit.