Úvod Fóra Vojáci sobě Hledám kamaráda z vojny vu 1901 olomouc žel.vojsko-1985-1987

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 38)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3785
    jano66
    Účastník

      Tak čo je bachmači nikto nič nepiše dám tu email na mna tak skuste aj takouto formou .S Mirom Pestrom chystame male stretnutie ak ma niekto zaujem tu je priestor na komunikaciu johanhudak@gmail.com

      #3804
      Vlado B
      Účastník

        Zdravím Vás všetkých, ja som narukoval do VÚ 1901 4.10.1984 a do civilu som išiel z Dobrovic 26.9.1986. Ruda Záňa som dobre poznal, ja som Vlado Bizik z Považskej Bystrice a bol som na 2.rote ako strojník jeřábu SKJ 10. Tak sa volali tie kozliky. Na jirku Dudu si pamätám a aj Na Pepu Voslařa, obidvaja boli z Bernartic. Pamätám si aj na Jana Hudáka, on narukoval ale o rok nekôr a bol myslím z Popradu. Bol som sa tiež pozrieť v Dobroviciach zo dva krát, ale po tábore tam už nie je ani stopa a tá naša montážna základňa bola ohradená a bol tam zriadený nejaký sklad áut. Jedine, čo bolo stále rovnaké bolo to námestie. Som zvedavý, či sa ešte niekto ozve. Ešte raz Vás pozdravujem….

        #3805
        Vlado B
        Účastník

          A na Mirka Pestra sa samozrejme veľmi dobre pamätám. Pozdravujem Ťa Mirek. Škoda, že som na tento web narazil až teraz. Do Pardubic sem tam zájdem. Bolo by to príjemné sa aspoň na chvilku stretnúť. Ak si pamätáte na Mira Svrčka, toho z tej ŽPD, tak som stretol nejakých ľudí z Radole, odkiaľ bol aj on a som sa na neho pýtal, tak mi povedali , že je už po smrti, že sa upil….

          #3810
          b.sebek
          Účastník

            Nazdar chlapy.
            Mimo tyto stránky se nás již dalo docela dost do kopy. Zdravím Vlada B. do PB. Snad si na mne taky vzpomínáš. Já jsem byl mladej právě Mirka Svrčka. Je to smutný, co se s ním stalo. Nevěděl jsem to.
            Pokoušíme se i touto cestou poshánět další kontakty a připravit se na příští setkání. Naše první sešlost v Olomouci se uskutečnila v říjnu tohoto roku a všemi účastníky byla označena za velmi zdařilou.
            Pokud někdo víte jméno a alespoň přibližné bydliště našich spolubojovníků, písněte mi to na mail “b.sebek@seznam.cz”. Pokusil bych se je vyhledat.
            Čau Bohouš _.v|-)))._

            #3811
            jano66
            Účastník

              Ahoj VLADO B ako BIZON
              aj ty si toto forum našiel nahodov tak ako ja
              V mojom prispevku je moja mailova adresa ozvi sa alebo pošli t.č.
              Dobre si pametaš ano som s Popradu
              Už sa tešim Sme v kontakte asi 20 ludi
              Ahoj Jano

              #3812
              Mirek Pestr
              Účastník

                Super,
                zdar Bizon, alias Frankie Goes to Hollywood a nebo Bruce Springsteen. Jediný muž v Dobrovicích v. r. 1984 – 1986 hovořící angličtinou.
                Zdraví tě Mirek Pestr. Aj ja si ťa velmi dobre pametám….. 😆 . Je to špice,že jsi narazil na tento web a že nás je zas o jednoho víc.
                Ozvi se na mailu mě, Honzovi Hudákovi nebo Bogasovi Šebkovi, a nebo možná všem najednou.Dodáme info. , foto. , atd. Adresy máme uvedeny někde výš.
                Se vším co píše divočák z Popradu i s tím co píše Bogas, (mimochodem skvělí frajeři!!!!!!!, i když co si budem povídat,pořád naši mladí 😆 😆 😆 ) plně souhlasím a těším se na kontakt. Zdraví tě Mirek.

                #3862
                jano66
                Účastník

                  Ahoj spolubojovnici
                  Pre tych čo našli tuto stranku len nahodou(ako vačšina )
                  Chysta sa velke stretnutie v Dobroviciach kto ma zaujem vidiet kamaratov po 30-tich
                  rokoch nech sa ozve . Kontaktne maily su vyšie uvedene.
                  Ahoj Jano

                  #3982
                  francescolli
                  Účastník

                    Zdravim všechny , sloužil jsem v roce 1985 – 1987 . Velitele mi dělal Džembery a Mádl , Poslali mně i na PŠ do Zabřehu , ale nejvíc vzpomínám na Dobrovice . Omlouvám se , ale nepamatuji si na jména jmenuji se FRANTISEK SUCHANEK , snad si někdo vzpomene .

                    #3985
                    jano66
                    Účastník

                      Ahoj Franto,tvoje meno mi nič nehovori,ale po 30-tich rokoch je to asi normalne.
                      Dufam ,že tie mena ktoré sa na tomto fore objavuju,ti niečo hovoria.
                      Ja si pametam chalanov ktori prišli s Pšky Lado Balaž,Pavel Prade, Peto Píša, Milan Kopriva
                      ty si prišiels nimi????
                      Ak maš nejake foto alebo nejake adresy na spolubojovnikov tak pošli na maila,ktoty je aj na tomto fore
                      Ahoj Jano

                      #4011
                      francescolli
                      Účastník

                        Ahoj
                        Vrátil jsem se určitě s těmito kluky , ktere jsi jmenoval.
                        Pamatuji se , že jsem byl na tescu , a byl jsem i na kurzu topiču a pak jsem byl v kotelně a hlavně jsem hodně seděl .Pak jsem odjel do Dobrovic a tam jsem byl jako truhlář dilnu jsme měl vzadu v takové maringotce a kdyz jsem něco potreboval tak jsem sel za truhlářem do Dobrovic.To bylo super byl supr chlap.
                        Posílam fotku

                        #4016
                        vici1020
                        Účastník

                          @francescolli wrote:

                          Ahoj
                          Vrátil jsem se určitě s těmito kluky , ktere jsi jmenoval.
                          Pamatuji se , že jsem byl na tescu , a byl jsem i na kurzu topiču a pak jsem byl v kotelně a hlavně jsem hodně seděl .Pak jsem odjel do Dobrovic a tam jsem byl jako truhlář dilnu jsme měl vzadu v takové maringotce a kdyz jsem něco potreboval tak jsem sel za truhlářem do Dobrovic.To bylo super byl supr chlap.
                          Posílam fotku

                          No a hned vedle byla ošetřovna,kde jsem dělal lapiducha.Jmenuju se Petr Vičar a můj kolega a kamarád se jmenoval Tono Strežo z Dolného Kubína,kterého jsem viděl naposled v roce 1990.Mimochodem jsem se naskytnul u té nehody rtm.Buríka,kterého přejel u Tanvaldu pokladač.Do dneška to mámpřed očima

                          #4018
                          Pothos
                          Účastník

                            Já jsem byl přímo u toho seděl jsem na tom pokladači, a nebylo to nic příjemného.

                            #4021
                            jano66
                            Účastník

                              Ahoj Peter ak si nájdeš čas napiš na moj mail ktory je uvedený vyššie.

                              Ahoj Jano Hudák _.v8-)._

                              #4022
                              jano66
                              Účastník

                                @jano66 wrote:

                                Ahoj Peter Vičar ak si nájdeš čas napiš na moj mail ktory je uvedený vyššie.

                                Ahoj Jano Hudák _.v8-)._

                                #4045
                                Kropi
                                Účastník

                                  ZDAREC, 84 – 86 OLOMOUC, VALMEZ, OLOMOUC, DOBROVICE, CIVIL :) Montážka, spousty holek a ASUT :) :) ( Vičar -dík za častou pohodičku na ošetřovně :) Velitelé : Macourek, Drevňák, Mádl, Kůla, / Výkoňák – Klíma.
                                  TANDEM : KROPI – TULKA :)

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 38)
                                • Musíte se přihlásit.