Úvod Fóra Vojáci sobě Hledám kamaráda z vojny VÚ 1051 Louny 1991-92, Slaný – divize, Mimoň – ostraha voj.p

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3120
    Vozy
    Účastník

      Sloužil jsem na spojovací rotě- velitel radiového vozu R3AT,radista,velitelem byl nadrtm.Břečka,později kpt.Kastner,spojovací náčelník mjr.Biegler,”pošťáček” rtm.Kajan Henry.Rád bych zavzpomínal s těmito spolubojovníky Rosťa Kula, Tomáš Bogi “Maďar”, Martin Holček, Dan Pastrňák, Martin Novotný, Lucian Tesař, Luboš Prayer, Standa Kužel, Patrik Racety, Dušan Holček, Tomáš Furst, Marcel Kokš, Dan Kubík a další.Kluci ozvěte se! Je na co vzpomínat.Nesmím zapomenout na Slaný: Rosťa Langer, René Guziůr,David”Rak” Gabriel,Jirka? Smetana, “Pecek”, “Čalfa”, Moravec, Stratil a mnoho dalších. _.v-)._

      #3549
      racekln
      Účastník

        Ahoj
        Nenašel jsem žádné iniciály na Tebe, takže nepoznám, kdo je pisatelem zprávy. V každém případě email nam ne je : racety@atlas.cz. Ahoj Duben 92

        #3550
        racekln
        Účastník

          Vozy – že by Wozniak ?

          #3551
          Vozy
          Účastník

            Patrik Racety? Ahoj,to jsem já Tvůj starý pes Michal Vozy Wozniak _.v:-))._
            Jak se daří stará vojno,máš na někoho kontakt? Pamatuji se ,že jsi byl přímo z Loun.

            #3586
            Lucian
            Účastník

              Cau kuci :) Tady Lucian.Kontakt na me je na facebukovi Tesař Lucian.Ze bysme sli do Luny na jedno?Jestli teda jeste existuje :) Tak zatim

              #3589
              Vozy
              Účastník

                Zdar Kluci, jak se máte? Do Luny na jedno, to ani nevím kde bylo _.v|-)))._ Kasárna už jsou kompletně zlikvidována:
                http://www.vojensko.cz/kasarna-vu-1051-louny

                #3590
                Vozy
                Účastník

                  Jinak jsem na facebooku a mail je michal.wozniak@seznam.cz

                  #3621
                  jirkaseko
                  Účastník

                    Ahoj chlapi, na Mimoni jsem byl asi půl roku jako výkoňák u piro průzkumu, ale jinak VU 1051, za těch 7 let odsloužených u AČR (ČSLA) to bylo moje nejkrásnější období, kdo neví kdo jsem- obsadil jsem byt v přízemí druhý vchod vlevo, bar-arma-nalejvárna atd.

                    #3622
                    jirkaseko
                    Účastník

                      Jinak Voziho si pamatuju, z KŘK na 1.MSR

                      #3773
                      Jan S
                      Účastník

                        Nazdar pánové. Nie som síce zo spojroty, ale predpokladám, že si ma pamätáte. Jano Suchý, kreslič – pisár z Velitelskej čaty. Často som chodil na ústredňu, občas sme tam aj popili.

                        Majte sa.

                        PS: Vozymu som poslal mail.

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      • Musíte se přihlásit.