Úvod Fóra Vojáci sobě Ostatní Vtípky

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 37)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3732
    MILA
    Účastník

      Sedí americký a sovětský generál a licitují, kdo je lepší.
      Debata nabírá na obrátkách a Rus triumfálně prohlašuje: “Náš voják má ve stravě zajištěno 3 000 kalorií denně!”
      Američan na to klidně: “Hm, náš 4 500 kaloriíí denně.”
      Chvíli je ticho, Rus přemýšlí, počítá na prstech a nakonec vyhrkne: “Kecáš, dva pytle brambor denně nikdo nesní.”
      _.v|-)))._

      #3735
      MILA
      Účastník

        VOJENSKÁ PÁNEV-TO NEMÁ CHYBU !

        #3745
        MILA
        Účastník

          Ministr obrany je pozván na zkoušku nového prototypu stíhačky. Jelikož ministr nikdy předtím letadlem neletěl tak pilota upozorňují, ať letí opatrněji.
          Poté, co pilot i ministr nastoupí do stíhačky a vzlétnou, tak pilot udělá prudký obrat doprava.
          Ministr na to: “No to sem čekal.”
          Pilot si myslí: “Nikdy neletěl letadlem a čekal to? Divné…”
          Za chvíli udělá přemet a ministr opět: “No to sem taky čekal.”
          Pilot si myslí své, na závěr letu udělá otočku a letadlo letí chvíli vzhůru nohama.
          Ministr: “No to jsem teda nečekal!”
          Po přistání se ho pilot ptá co to mělo znamenat.
          On mu na to odpoví: “To že se pochčiju, to sem čekal. To že se poseru, to jsem taky čekal. Ale to, že mi to všechno nateče do helmy, to jsem teda nečekal!”


          _.v:-))._ _.v|-)))._

          #3752
          MILA
          Účastník

            Syn jde na vojnu, tak mu otec dá poštovního holuba, aby mohl poslat domů zprávu. Po třech měsících se syn dostane domů a diví se, že mu neposlali ani buchty, o které si psal. Oni mu zase vyčítali, že o sobě nedal vůbec vědět.
            Vtom někdo klepe na dveře. Otec jde otevřít, vrátí se, dá synovi hroznou facku a říká: „Ty vole, příště, až budeš posílat poštovního holuba, tak mu rozvaž křídla… došel pěšky!”

            _.v:-))._ _.v|-)))._

            #3762
            MILA
            Účastník

              …….a jeden obrázkový vtip.

              #3771
              MILA
              Účastník

                Dva vojenští policisté pronásledovali lesní cestou vojína, který dezertoval z armády. Voják doběhl na rozcestí a zde spatřil stojící jeptišku. Zastavil se a udýchaně se zeptal: „Sestro, nemohl bych se na pár minut ukrýt ve vaší sukni? Později vše vysvětlím.”
                Jeptiška jeho žádosti vyhověla, voják zalezl pod sukni. Krátce nato přiběhli pronásledovatelé a položili jeptišce otázku, kudy utíkal onen voják. Jeptiška ukázala na jednu cestu a řekla, že tudy. Když empíci zmizeli, dezertér vylezl a řekl: „Nemohu vám dost dobře poděkovat, sestro, ale abyste věděla, utíkám proto, abych nemusel jít válčit do Iráku.”
                Jeptiška odpověděla, že ho docela chápe. Voják pravil: „Doufám, sestro, že mě nebudete považovat za sprosťáka, ale musím říct, že máte ty nejkrásnější nohy, jaké jsem kdy viděl.”
                Sestra opáčila: „A kdybyste se podíval jen o kousek výš, spatřil byste dvojici těch úplně nejkrásnějších koulí na světě. Já totiž taky nechci do Iráku!”


                _.v:-))._ _.v|-)))._

                #3776
                MILA
                Účastník

                  Jeden vojenský kreslený vtip…….

                  #3779
                  MILA
                  Účastník

                    No sice není to vtip čistě vojenský ale myslím si že se sem trochu hodí

                    #3787
                    MILA
                    Účastník

                      Jeden vojenský kreslený vtip…….

                      #3797
                      MILA
                      Účastník

                        Ještě jeden vojenský obrázkový vtip….

                        #3800
                        MILA
                        Účastník

                          Tak tenhle obrázkový vojenský vtip je určitě za 100 bodů………..

                          #3806
                          MILA
                          Účastník

                            Tak tu máme prosinec tak at´ho prožijeme z úsměvem….

                            #3819
                            MILA
                            Účastník

                              Amerika vyslala tři tajné superagenty na špionáž do tehdejšího SSSR. Měli být vyškoleni tak, že budou k nerozeznání od místního obyvatelstva. Po určité době, kdy měli mít své úkoly splněny, nastupují přímo před prezidenta USA. “Tak co hoši, co jste zjistili?” “Nic, nedokázali jsme se vetřít do jejich společnosti. Přitom říkali, že mluvíme jako oni, tancujeme kozáčka jako oni, pijeme vodku jako oni, ale něco se jim stále nezdálo.” “Já nevím, hoši, že s váma černejma jsou furt nějaký problémy.”
                              _.v;-)._ _.v;-)._ _.v;-)._

                              #3827
                              MILA
                              Účastník

                                “Vojín Novák!” “Zde!” “Máte zde 200 korun za brigádu!” “Vojín Koukl!” “Zde!” “Máte zde 200 korun za brigádu!” “Vojín Svoboda!” “Zde!” “Máte zde 200 korun za brigádu!” “Vojín Úhrnem!” Ticho… “Vojín Úhrnem!! …Tak sakra, kde je ten vojín Úhrnem, má tady 600 korun za brigádu!”

                                _.v|?-)._ _.v:-))._ _.v|-)))._

                                #3842
                                MILA
                                Účastník

                                  Vzpomínka na naše spodky – že by na tom vtipu něco pravdy bylo ?

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 37)
                                • Musíte se přihlásit.